ul. Świętojańska 66, 80-840 Gdańsk

tel: 58 301 62 07, kom: 600 032 309

Manicure i pedicure

MANICURE, PEDICURE

NAIL TEK – wiodąca marka wysokiej jakości produktów do pielęgnacji paznokci. Każdy z nich stanowi unikalną część kompletnego programu stworzonego do zaspokojenia potrzeb pielęgnacyjnych różnego rodzaju paznokci naturalnych oraz skóry.
Marka Nail Tek należy do firmy American International Industries, wiodącego na rynku amerykańskim producenta kosmetyków i właściciela wielu znanych marek kosmetycznych.

SALLY HANSEN – marka nr 1 w dziedzinie pielęgnacji paznokci. Filozofia marki jest prosta – należy edukować konsumentki! Dostarczać im profesjonalne, a zarazem łatwe w użyciu produkty za rozsądną cenę. Oferuje rozwiązanie powszechnych problemów związanych z pielęgnacją zniszczonych i osłabionych paznokci, bazując na najnowszych technologiach. Specjaliści marki Sally Hansen trzymają rękę na pulsie, śledząc najnowocześniejsze trendy w manicure i stylizacji paznokci , współpracując z czołowymi projektantami mody w kreowaniu najmodniejszych kolorów do ich najnowszych kolekcji.

CREATIVE NAIL DESIGN – ekskluzywna amerykańska marka:
– najwyższa jakość produktów
– wysoki poziom edukacyjny
– obsługa wielkich projektantów mody
BETSIE JOHNSON
CAROLINA HERERA
CINTHIA RAWLING
ANNE CLINE
– wydarzenia
THE GRAMMY
ACADEMY AWARDS
THE SUNDANCE FILM
THE NEW YORK FASHION
CND – firma dynamiczna, twórcza, wyznacza nowe trendy w branży paznokciowej. Posiada swoje przedstawicielstwo w 72 państwach na świecie.
W każdym roku wprowadza innowacyjne produkty zapewniające firmie pozycję lidera światowego.

CND – SHELLAC – lakiery hybrydowe
VINYLUX – rewolucyjne lakiery, które zwiększają swoją przyczepność pod
wpływem naturalnego światła. Utrzymują się na płytce ponad tydzień bez użycia bazy. VINYLUX zmywa się zwykłym zmywaczem.